Diyanet İşleri Başkanlığı Kutlu Doğum Özel Web Sayfası

Diyanet İşleri Başkanlığı Kutlu Doğum Özel Web Sayfası Yayında

 

Diyanet İşleri Başkanlığı, "Kutlu Doğum Haftası" hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Bu hazırlıkların en önemli aşaması 2013 yılı Kutlu Doğum Haftasının ana teması olan "Hz. Peygamber ve İnsan Onuru” " için kurulan internet sitesi oldu...
 
Diyanet İşleri Başkanlığı, "Kutlu Doğum Haftası" hazırlıklarına aralıksız devam ediyor. Bu hazırlıkların en önemli aşaması 2013 yılı Kutlu Doğum Haftasının ana teması olan " Hz. Peygamber ve İnsan Onuru” için kurulan internet sitesi oldu.

“Hz. Peygamber ve İnsan Onuru” adıyla kurulan site http://www.diyanet.gov.tr/kutludogum adresinden yayına başlarken sitede; Ayetler, Hadisler ,E-Kitap,Etkinlikler,Hat Yazıları, Makaleler , Şiirler ,Hikayeler ,Özlü Sözler , Hutbeler ,Vaazlar , Genel Afişler,Program Afişi,Bilboard, Bez Afişler,Raket,Kokart, Flama, Küçük Boy, Kırlangıç, Masa Bayrakları, Davetiye,Görevli Kartı,Dosya,Arma,Bloknot, Zarf, Çanta Torba, Antentli Kağıt,Tv Reklamları,Tanıtım Filmi,Galeri ve Müftülükler için bölümler yer aldı.

Ayrıca; “O’nurla Onurlandık!” şeklinde bir sloganın kullanıldığı sitede; Diyanet İşleri Başkanı Prof.Dr.Mehmet Görmez’in Kutlu Doğum Haftasına ait Mesajıda yer almaktadır.
Diyanet Haber
Dini Haberler