Sakarya Müftülüğü'nden Veda Programı


Diyanet İşleri Başkanlığı’nın atama ve yer değiştirme yönetmeliği gereği Sakarya Müftülüğü’nde il müftü yardımcısı olarak görev yaparken Ferizli İlçe Müftülüğü görevine atanan Namık Kemal ÖĞÜTÇEN; Sakarya Müftülüğü İdari ve mali işler şefi olarak görev yaparken, Geyve ilçe müftülüğü Şef kadrosuna atanan Mevlüt KESTANE, Personel Kısım Şefliği görevini yürütürken, Yalova İl Müftülüğü Personel Kısım Şefliği’ne atanan Ahmet Hamdi KUMAŞ, yine Sakarya Müftülüğü Hac ve Umre Şefi iken Erenler İlçe Müftülüğü Şefi olarak atanan Mustafa YAVUZ’un yeni görev yerlerine atanmaları dolayısıyla Sakarya Müftülüğü tarafından İmren Izgara Salonunda bir Veda Programı düzenlendi.

Erenler İlçe Müftüsü Hüseyin BAŞ’ın yaptığı yemek duasıyla başlayan veda programında duygularını dile getirmek isteyen tüm personel söz alarak duygularını ifade ettiler. Tüm müftülük personeliyle vedalaşarak helalleşen il müftü yardımcımız ve şeflerin veda konuşmaları sırasında duygu dolu anlar da yaşandı.

İl müftü yardımcıları, ilçe müftüleri ve Sakarya Müftülüğü Personelinin tamamının hazır bulunduğu veda programında bir konuşma yapan Sakarya Müftüsü İlyas SERENLİ; Diyanet İşleri Başkanlığı’nın atama ve yer değiştirme yönetmeliği gereği görev yerleri değişen il müftü yardımcısı ve Kısım Şeflerine görev yaptıkları süre içerisindeki başarılı ve özverili hizmetlerinden dolayı teşekkür ederek, Sakarya’da yaptıkları başarılı çalışmalarının yeni görev yerlerinde de devam etmesini diledi.

Program sonunda Sakarya Müftüsü İlyas SERENLİ tarafından görev yerleri değişen il müftü yardımcısı ve bölüm şeflerine günün anısına birer plaket verildi.   

Görev yerleri değişen personelimize biz de Sakarya Müftülüğü Ailesi olarak yeni görevlerinde başarılar, bundan sonraki hayatlarında da sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

Program resimleri...


Diyanet Haber
Dini Haberler